Güvenli Makina

Bazı Özelliklerimiz

ile otel ve havalimanlarında valiz paketleme makinası işletmeciliği takibi artık çok kolay. Jetonlu, parmak izi ile çalışan ve interneti bulunan makinalarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Yaratıcılık Kopyalanamaz

Yaratıcılık bizim işimiz. Yıllardır kendimizi geliştirdik rakiplerimiz kopyaladı. 2013 son makinamız ile kopyalanmaya hazırız. Güvenli Makina Genel Müdürlüğü

Sorunsuz Makina

Sorunsuz bir sezon geçirmeniz için yapmanız gereken tek şey satış ve pazarlama departmanı ile iletişime geçmek. Yıllardır çalışan makinalarımızla piyasanın lider markasıyız.

Teknik Destek

Bagaj paketleme makinası, bavul sarma, valiz streçleme makinası Türkiye'deki havalimanlarında kullanılan Bagaj Paketleme Makinalarının %90'ı Güvenli Makinaya aittir. Güvenli Makina teknik desteği ve referansları ile Türkiye'nin en büyük Servis Ağına sahiptir.

En Kaliteli Bagaj Sarma, Bavul Streçleme ve Valiz Paketleme Makinası Güvenli Makina'da...

Bagaj Paketleme, Valiz Paketleme, Bavul streç sarma makinası

Otel ve Havalimanları için Valiz Paketleme ve Streçleme Makinası imalat satış ve teknik destek hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye genelindeki 2013 yılında yerleştirdiğimiz 15 havalimanı makinası ile gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Farklı makina seçeneklerimiz (Parmak izi ile çalışan valiz paketleme makinası, jetonlu valiz paketleme makinası, internet ağı bulunan valiz streçleme makinası, numaratörlü ve terazili bagaj paketleme makinaları) ile sizlerleyiz.

2008 yılında kurulan Güvenli Makina yılların vermiş olduğu profesyonellik ile Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyümeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin önemli rol oynadığı hizmet sektöründe Güvenli Makina ailesi içerisinde sizleride görmekten mutluluk duyarız.

Güvenli Makina

Bagaj Paketleme Makinası, valiz sarma makinası, bagaj valiz bavul sarma makinası, valiz streçleme makinesi, bavul streç sarma makinesi, bagaj kaplama makinası, bagaj streç sarma secure bag werapping machine valiz bavul bagaj streç sarma kaplama makinası, jetonlu bagaj paketleme, bavul sarma, valiz streçleme makinası

Buradasınız: Home Haberler